pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety

Autor książki:

Dagmara Gmitrzak

Dane szczegółowe:
Wydawca: sensus
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 155x235 mm
EAN: 9788328342750
ISBN: 978-83-283-4275-0
Data: 2019-11-29
Cena wydawcy: 29.56 złpozycja niedostępna

Opis książki:


Zacznij wreszcie żyć dla siebie!
Pewnie już słyszałaś te słowa: "Zacznij żyć dla siebie, pokochaj siebie!". Ale co tak naprawdę oznacza miłość do siebie i dlaczego jest tak ważna dla każdej z nas? My, kobiety, mamy skłonność poświęcania się dla bliskich, zaniedbywania swoich potrzeb i stawiania siebie na ostatnim miejscu. Autorka książki - doświadczona trenerka i terapeutka - oprowadzi Cię krok po kroku po Twoim wewnętrznym świecie i pomoże Ci rozpocząć praktykę kochania siebie. Dowiesz się, jak zachować swoje granice w relacjach z ludźmi, jak szanować siebie, będąc w związku, jak rozpoznać, które kobiece archetypy są w Tobie aktywne, jak obudzić swoją kobiecość i docenić dar, jakim jest Twoje życie.

Ten poradnik będzie Twoją pozytywną inspiracją bazującą na solidnych podstawach psychologii humanistycznej, transpersonalnej i jungowskiej oraz mądrości rdzennych kultur świata. Z tą książką nawiążesz najważniejszą relację w Twoim życiu - relację z samą sobą!

Książka "Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety" - Dagmara Gmitrzak - oprawa Miękka - Wydawnictwo sensus. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2019 r.