pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jak nie masz w głowie, to masz w biodrach
Tytuł książki:

Jak nie masz w głowie, to masz w biodrach

Autor książki:

Agnieszka Węgiel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 148 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378565208
ISBN: 978-83-7856-520-8
Data: 2016-11-24
Cena wydawcy: 29.00 złpozycja niedostępna

Jak nie masz w głowie, to masz w biodrach - opis książki:

Żeby schudnąć, nie możesz być na diecie!
Przerobiłaś setki diet, na widok sałaty i brokułów robi Ci się słabo, a na odchudzające suplementy wydałaś o wiele za dużo? Chcesz schudnąć, bo wierzysz, że wtedy wszystko będzie łatwiejsze? Walczysz z kilogramami i coraz mniej lubisz siebie, za to frustracja i jojo nie odstępują Cię na krok? Zajadasz smutki i stres? Masz wrażenie, że to, jak i co jesz, znalazło się poza Twoją kontrolą?
Jak nie masz w głowie, to będziesz miała w biodrach - i zamiast się obrażać, czas wziąć głowę w obroty! Czas zrozumieć siebie, swoje myśli i emocje oraz to, skąd się biorą i dlaczego to one odpowiadają za to, że tyjesz zamiast chudnąć, chociaż jesz coraz mniej. Czas poukładać relacje z jedzeniem. Z prawdziwym jedzeniem, a nie śmieciami, które wrzucasz w siebie. Czas dowiedzieć się, kim jesteś, i polubić siebie - to jedyna droga do szczupłej sylwetki i szczęśliwej kobiety.

Książka "Jak nie masz w głowie, to masz w biodrach" - Agnieszka Węgiel - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]