pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak człowiek staje się mordercą. Mroczne opowieści psychiatry sądowego

Autor książki:

Richard Taylor

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 584 s.
Wymiar: 143x204 mm
EAN: 9788382251586
ISBN: 978-83-8225-158-6
Data: 2022-02-17
36.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Dlaczego ludzie zabijają
Czy popełnienie makabrycznej zbrodni czyni z kogoś potwora
Czy każdy z nas, gdyby miał powód, mógłby zostać zabójcą
W ciągu dwudziestu sześciu lat praktyki klinicznej psychiatra sądowy Richard Taylor pracował nad ponad setką spraw dotyczących morderstw. I chociaż wszystkie kończyły się ludzką śmiercią, to za zbrodniami stały odmienne motywacje. W swojej fascynującej opowieści autor wspomina najbardziej tragiczne, przerażające i poruszające przypadki. Pojawiają się w niej zarówno oskarżeni, których poznawał podczas przewodu sądowego, jak i pacjenci, których leczył. Ujawnia też sekrety z przeszłości własnej rodziny, które pomagają mu znaleźć odpowiedzi na najbardziej osobiste kwestie, z którymi zmaga się każdego dnia
Taylor próbuje dociec, co kryje się w umysłach osób, które targnęły się na cudze życie, zastanawia się, jak w ogóle zrozumieć mroczne zakamarki ludzkiej psychik i dlaczego tak ważne jest, abyśmy spróbowali je poznać. Ta książka to niezwykła analiza psychiki zabójców, a także wyjątkowy wgląd w życie i umysł ich lekarza. Znakomita lektura dla fanów trudnych przypadków i wszystkiego, co niejednoznaczne.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Jak człowiek staje się mordercą. Mroczne opowieści psychiatry sądowego" - Richard Taylor - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 584 stron i została wydana w 2022 r. Cena 36.94 zł. Zapraszamy na zakupy!