pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak powstaje morderca. Zagadki psychopatycznych umysłów

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 143x204 mm
EAN: 9788382251692
ISBN: 978-83-8225-169-2
Data: 2022-04-27
35.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czasami od pytania Kto zabił ważniejsze staje się pytanie Dlaczego Czy chcesz się dowiedzieć, jak myślą mordercy Czy planują zbrodnie, czy też działają pod wpływem impulsu Czy dokładnie zapamiętali swoje czyny Czy są przewidywalni
John Douglas przez dwadzieścia pięć lat pracował jako agent specjalny FBI, profiler behawioralny i analityk śledczy. W tym czasie nauczył się bezbłędnie odgadywać sposób myślenia przestępców, dzięki czemu pomógł postawić niejednego z nich przed wymiarem sprawiedliwości. Zaskoczony wynikami swojej pracy, zdecydował się odtworzyć rozmowy, które prowadził, siedząc przy stole z najbrutalniejszymi zbrodniarzami.

W tej pasjonującej książce przywołującej prawdziwe zbrodnie Douglas przedstawia sylwetki czterech przestępców, z którymi zetknął się w trakcie swojej kariery zawodowej, i wyjaśnia, w jaki sposób pomogli mu oni zrozumieć sposób myślenia psychopatów.

Ta książka zabierze cię do pokoju przesłuchań i zademonstruje unikalne techniki, których używał autor, aby zrozumieć działanie najbardziej przerażających i niezgłębionych umysłów. Wybierz się w niepowtarzalną podróż w najciemniejsze zakamarki profilowania kryminalnego i nauk behawioralnych.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Jak powstaje morderca. Zagadki psychopatycznych umysłów" - John E. Douglas, Mark Olshaker - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.