pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nieuchwytni. Jak rozwiązywałem sprawy z Archiwum X

Autor książki:

Paul Holes

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788367604048
ISBN: 978-83-6760-404-8
Data: 2023-01-25
33.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak to jest dopaść jednego z najgroźniejszych, najbardziej nieuchwytnych seryjnych morderców i gwałcicieli Rąbka tajemnicy uchyla w swojej książce amerykański śledczy Paul Holes, który zasłynął dzięki schwytaniu - po śledztwie trwającym 20 lat! - przestępcy znanego jako Golden State Killer.

Rozwiązywanie zagadek kryminalnych to dla Holesa coś więcej niż satysfakcjonująca praca, więcej niż misja - to niemal obsesja, która zrodziła się z głębokiej niezgody na cierpienie niewinnych ludzi. Dlatego poświęcał niemal każdą wolną chwilę na odkurzanie akt niewyjaśnionych spraw, a dzięki swojej wiedzy i determinacji dokonał tego, co nie udało się nikomu przed nim: wytropił przestępców, którzy żyli już w przekonaniu, że popełnili zbrodnię doskonałą.

W tej książce dzieli się własnymi doświadczeniami nie tylko po to, by przybliżyć kulisy pracy śledczego, ale też aby pokazać, w jaki sposób tego rodzaju praca i wszystko, co z nią związane, odciska trwały ślad na psychice, życiu osobistym i rodzinnym. Kiedy na co dzień walczy się ze złem, przenika ono do wnętrza, dręczy i zmusza do zadawania sobie wielu pytań. Jedno z nich brzmi: Czy to wszystko jest warte swojej ceny.

Dla Holesa odpowiedź jest jedna.

Książka "Nieuchwytni. Jak rozwiązywałem sprawy z Archiwum X" - Paul Holes - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2023 r. Cena 33.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.