pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ślepa miłość

Autor książki:

Agata Kołakowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788382342079
ISBN: 978-83-8234-207-9
Data: 2021-08-17
26.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ida przyjeżdża do rodzinnego domu, aby w spokoju popracować nad scenariuszem nowego serialu. Pomaga jej Jakub, psychoterapeuta, który zajmuje się metodami pozwalającymi dostrzec zjawiska dziejące się głęboko w podświadomości.

Wyjazd do Wrocławia jest także okazją, by Ida doszła do siebie po ostatnich wydarzeniach w życiu osobistym. Separacja z mężem sporo ją kosztowała. Bliscy nie rozumieją tej decyzji, bo małżeństwo Rutkowskich uważane było za dobrane. Zresztą ona sama też je tak postrzegała, ale pewnego dnia wszystko się zmieniło.

Jakub zaprasza scenarzystkę na warsztaty, aby mogła zapoznać się z metodą, według której on pracuje. Sceptyczna Ida jest poruszona historiami uczestników - niektóre aspekty ich przeżyć przywodzą na myśl jej własne doświadczenia. Do tego stary dom na Wiosennej zdaje się przypominać o rodzinnej historii. Kobieta znajduje na strychu kilka obrazów namalowanych przez dziadka, a jeden z nich szczególnie przykuwa jej uwagę. Wkrótce Jakub trafi na podobny w mieszkaniu jednej z uczestniczek zajęć.

Ida niebawem zacznie odkrywać nieznane karty rodzinnej opowieści. A skomplikowane relacje i niezrozumiałe dotąd decyzje ukażą swoje drugie dno. Okaże się, że w ścieżkę jej życia wpisany został los poprzednich pokoleń.

"Ślepa miłość" opowiada o największym z uczuć, które często jest źródłem problemów, ale zazwyczaj stanowi też ich rozwiązanie.

Agata Kołakowska (ur. 1984) - wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka siedemnastu powieści obyczajowych.

Książka "Ślepa miłość" - Agata Kołakowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.