pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zawsze będę cię kochać

Autor książki:

Agata Przybyłek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788367054881
ISBN: 978-83-6705-488-1
Data: 2022-01-24
27.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Odwiedź ostatni Domek i pozwól sobie na chwilę wzruszenia!
Daria od kilku lat tkwi w związku, w którym nie jest szczęśliwa. Narzeczony mami ją obietnicą ślubu i założenia rodziny, ale zdecydowaną większość czasu poświęca pracy. Kobieta powoli traci nadzieję, że kiedykolwiek spełni swoje marzenia o byciu żoną i matką. Pewnego dnia podejmuje decyzję, żeby wrócić w rodzinne strony i zająć się przez jakiś czas schorowanym dziadkiem. Wyjazd pozwala jej nabrać dystansu i przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Podczas jednego z samotnych spacerów wpada przypadkiem na dawnego znajomego.

Paweł prowadzi warsztat samochodowy i wiedzie spokojne, małomiasteczkowe życie. Kiedy niespodziewanie spotyka po latach dziewczynę, w której podkochiwał się już w czasach szkolnych, nie może uwierzyć w swoje szczęście i mimowolnie odżywa w nim dawne uczucie.

Niestety, oboje mają problemy – ona martwi się o schorowanego dziadka, a z jego firmy niespodziewanie zaczynają znikać pieniądze. Czy uda im się rozgonić czarne chmury zbierające się nad ich życiem
„Zawsze będę cię kochał” to poruszająca opowieść o uczuciach silniejszych niż upływ czasu.

Książka "Zawsze będę cię kochać" - Agata Przybyłek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2022 r. Cena 27.95 zł. Zapraszamy na zakupy!