pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pierwsza na liście
Tytuł książki:

Pierwsza na liście

Autor książki:

Magdalena Witkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381951418
ISBN: 978-83-8195-141-8
Data: 2020-08-17
26.33  27.60  1.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Każdy może być bohaterem, ale nie każdy ma tę cudowną szansę, by nim zostać. Warto o tym pamiętać.
Urszula Jaworska, Fundacja Urszuli Jaworskiej, Bank Dawców Szpiku
Historia przyjaźni, która po latach rodzi się na nowo. Miłości, która wybucha gwałtownie i niespodziewanie. Opowieść o trudnych wyborach, które mogą podarować komuś życie, o przebaczeniu i zrozumieniu oraz o wielkiej nadziei i sile kobiet.
Czy potrafiłabyś wybaczyć wszystko najbliższej przyjaciółce Mimo tego, że zabrała Tobie to, co kochałaś najbardziej A gdyby jej wybór okazał się błędem
Ina zaczęła nowe życie. Nie spodziewała się, że przeszłość zapuka do jej drzwi w najmniej oczekiwanym momencie. Patrycja w każdej chwili mogła wszystko stracić.
Los postawił przed nią najtrudniejsze z zadań. Jak w ciągu kilku tygodni nauczyć ukochane córki, jak żyć Karola musiała wziąć sprawy w swoje ręce. Wyruszyła w podróż, aby odnaleźć PIERWSZĄ NA LIŚCIE. Odnalazła. Ale wraz z nią wróciły bolesne wspomnienia. Mimo niezagojonych ran, dawnych zdrad i upływającego czasu, przyjaźń wróciła. Powróciła z wielką mocą, która przenosi góry,sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.
MAGDALENA WITKIEWICZ KOLEJNY RAZ UKAZAŁA WIELKĄ SIŁĘ ZWYCZAJNYCH KOBIET. TA SIŁA JEST W KAŻDEJ Z NAS. MUSIMY JĄ TYLKO W SOBIE ODKRYĆ.
Witkiewicz intryguje i wzrusza. Napisała współczesną historię o ludzkiej dobroci. Po tej książce chce się natychmiast stać lepszym człowiekiem.
Janusz L Wiśniewski

Książka "Pierwsza na liście" - Magdalena Witkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Magdalena Witkiewicz - autor m.in.:
Produkty podobne:
Pierwsza miłość - okładka książki

Pierwsza miłość

Gabriela Gargaś, Miszczuk Katarzyna Berenika, Agnieszka Krawczyk, Agata Przybyłek
Matka mojej córki - okładka książki

Matka mojej córki

Magdalena Majcher