pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trylogia Wszystkich Dusz. Tom 4. Przemiana

Autor książki:

Deborah Harkness

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 220x140 mm
EAN: 9788366712317
ISBN: 978-83-6671-231-7
Data: 2021-05-06
38.67 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Na polach bitew rewolucji amerykańskiej Matthew de Clermont poznaje Marcusa Mac Neila, młodego chirurga z Massachusetts w chwili politycznego przebudzenia, kiedy wydaje się, że świat czeka lepsza przyszłość. Kiedy Matthew daje mu szansę nieśmiertelności i nowe życie wolne od pęt purytańskiego wychowania, Marcus wykorzystuje okazję, żeby stać się wampirem. Ale ta transformacja nie jest łatwa, a odwieczne tradycje i obowiązki rodu de Clermont zderzają się z głęboką wiarą Marcusa w wolność, równość i braterstwo.
Potem następuje przeskok do współczesnego Paryża, gdzie Phoebe Taylor, młoda pracownika Sotheby, w której zakochał się Marcus, ma właśnie wyruszyć we własną podróż do nieśmiertelności. Choć zmodernizowana wersja tego procesu z początku wydaje się nieskomplikowana, para odkrywa, że wyzwanie stojące przed człowiekiem, który chce zostać wampirem, budzi nie mniejszą grozę niż w osiemnastym wieku. Cienie, przed którymi, zdawało się, Marcus uciekł przed wiekami, mogą powrócić, żeby ich oboje prześladować.
Gorąca historia miłosna i fascynujący opis siły tradycji oraz możliwości nie tylko zmiany, ale rewolucji, Przemiana, czwarty tom Księgi Wszystkich Dusz, łączy w sobie niespieszną opowieść o nadnaturalnym świecie w ważnym momencie historii (dzięki czemu poprzednie tomy stały się bestsellerami) z romansem spajającym stulecia.

Książka "Trylogia Wszystkich Dusz. Tom 4. Przemiana" - Deborah Harkness - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.67 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.