pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Gdzie jest twoja nisza? Odkryj i pielęgnuj swoje miejsce na świecie.
książka:

Gdzie jest twoja nisza? Odkryj i pielęgnuj swoje miejsce na świecie.

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 354 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788364818875
ISBN: 978-83-6481-887-5
Data: 2019-07-29
Cena wydawcy: 59.00 złpozycja niedostępna

Gdzie jest twoja nisza? Odkryj i pielęgnuj swoje miejsce na świecie. - Tad Hargrave - opis książki:

ierzę, że człowiek czuje się spełniony i szczęśliwy wtedy, gdy robi to, co kocha, robi to dobrze i dzięki temu zmienia życie innych na lepsze. Wtedy dopiero czuje sens z wykonywanej pracy i odnajduje swoje miejsce w świecie.

Tad Hargrave
- Być może masz ciekawy pomysł, robisz cudowne rzeczy, ale nigdy nie zajmowałeś się marketingiem, więc nie bardzo potrafisz dotrzeć do swoich odbiorców?
- Może czujesz, że chciałbyś zmienić swoje życie (jesteś znudzony, wypalony, bez entuzjazmu) i potrzebujesz pewnych wskazówek, jak rozpoznać swoje nowe miejsce w świecie
- Może, będąc przedsiębiorcą, chcesz odróżnić się od setek innych firm robiących podobne rzeczy, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie sam produkt już nie wystarcza, a bardziej liczy się wartość, która za nim stoi i człowiek, który niesie w sobie pewne wartości
- A może dopiero wkraczasz w dorosłe życie i ciężko ci sprecyzować, jaka jest twoja pasja i w czym byłbyś naprawdę dobry.

Oto wartościowy poradnik, który może okazać się bardzo pomocny.

Jakie jest twoje indywidualne miejsce w świecie? To twoja indywidualna nisza - miejsce, do którego pasujesz najbardziej (i którego nie wypełni nikt inny poza tobą). Miejsce, w którym twoje naturalne dary, talenty, twoja prawdziwa natura oraz historia twojego życia i twoich dotychczasowych wyzwań spotykają się z wyraźną potrzebą społeczności, w której funkcjonujesz. Odkrywając i pielęgnując "swoją niszę", nie tylko docierasz do swoich najbardziej pasujących do ciebie odbiorców (czy mówiąc językiem bardziej biznesowym - znajdujesz swój rynek docelowy) ale zaczynasz rozumieć swoje miejsce w świecie, które z jednej strony pozwoli ci najlepiej wyeksponować twoje najlepsze cechy i mocne strony, ale z drugiej będzie stale rozwijać również CIEBIE.

Zwróć uwagę, że nie mówimy tu o podszytej lękiem pogoni za lepszym statusem materialnym.  Nie mówimy o kolejnej manipulacji czy strategii, żeby "wyszarpnąć swój kawałek tortu". Mówimy o tym, w jaki sposób możesz być bardziej obecny w życiu innych ludzi, jak ich dotykać i wzbogacać sposobem w jakim się realizujesz, jak możesz im lepiej służyć, czerpiąc z tego wewnętrzne spełnienie oraz profity finansowe.

Robiąc to co kochasz, jesteś karmiony od wewnątrz. Masz głębsze poczucie celu i jesteś wypełniony coraz to nowymi pomysłami oraz inspiracjami. Jesteś SOBĄ, nie musisz więc niczego udawać, ani do niczego się zmuszać. Zdajesz sobie sprawę, że jesteś zaangażowany w budowanie własnego "nieba na ziemi".

Tad Hargrave jest jednym z pionierów i kreatorów takiego podejścia. Doskonale rozumie, że zmiany w społeczeństwie rozpoczynają się od każdego pojedynczego człowieka, który odnajdując swoje prawdziwe powołanie i pasję, zmienia swoją lokalną społeczność od środka.

Książka „Gdzie jest twoja nisza? Odkryj i pielęgnuj swoje miejsce na świecie.” - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr.

Książka posiada 354 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Gdzie jest twoja nisza? Odkryj i pielęgnuj swoje miejsce na świecie."