pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Dubajski savoir-vivre. Poradnik życia w Dubaju

Autor książki:

Katarzyna Pluta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381591812
ISBN: 978-83-8159-181-2
Data: 2019-11-25
31.65  33.93  2.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Dubajski savoir-vivre" to rzetelne kompendium wiedzy o tym, jak się żyje i mieszka w Dubaju, o arabskiej kulturze i zwyczajach oraz o sposobie prowadzenia biznesu na Bliskim Wschodzie. Jest to książka dla tych, którzy chcieliby w końcu poznać ten kraj od podszewki, bez fantazjowania i zbędnych naciąganych historii. Dodatkowo poradnik ten został wzbogacony o anegdoty z życia autorki, która w Emiratach mieszka już od ponad 9 lat. Liczne dygresje (typu: uwaga, ciekawostka, z życia wzięte) w łatwy i przejrzysty sposób ukazują najbardziej wartościowe, a zarazem interesujące zagadnienia.

Jeśli jesteś ciekawy, czemu Arabowie nie są fanami psów, nie mogą zjeść galaretki czy słodyczy pewnych polskich producentów, a muzułmanki nie powinny malować paznokci, to znajdziesz tutaj odpowiedzi.

Jeżeli Dubaj interesuje Cię bardziej z powodów biznesowych, chciałbyś wiedzieć, jakie polskie firmy odnoszą na tutejszym rynku sukcesy, albo sam chciałbyś się tu przeprowadzić i zdobyć pracę, to także jest to lektura dla Ciebie.

Jeżeli Dubaj jest w kręgu Twoich zainteresowań z punktu widzenia turysty, to koniecznie musisz nabyć i przeczytać tę pozycję. Autorka pisze o tutejszym jedzeniu, stylu ubierania się, a także o tym, czego turysta musi się wystrzegać, by nie złamać prawa i nie popaść w kłopoty.

Książka "Dubajski savoir-vivre. Poradnik życia w Dubaju" - Katarzyna Pluta - oprawa Miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]