pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Droga rzadziej przemierzana

Autor książki:

M. Scott Peck

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788382023244
ISBN: 978-83-8202-324-4
Data: 2021-08-16
Cena wydawcy: 49.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nowa psychologia miłości, wartości tradycyjnych i rozwoju duchowego
Droga rzadziej przemierzana od czasu pierwszego wydania przed trzydziestu pięciu laty wciąż zajmuje czołowe miejsca na prestiżowych listach bestsellerów; jest najbardziej poczytną książką o rozwoju duchowym człowieka - sprzedano ponad dwadzieścia milionów egzemplarzy w ponad trzydziestu językach. Książka zmarłego w 2005 roku amerykańskiego psychiatry, myśliciela i neurologa jest napisana lekko, bez uciekania się do naukowej nowomowy, łatwych recept czy ogólnikowych sformułowań. Stawiając znak równości między rozwojem duchowym a psychicznym, dr Peck stwierdza, że psychologia i religia uzupełniają się w procesie dążenia ku pełni człowieczeństwa. Autor przedstawia metody radzenia sobie z trudnościami codziennego dnia, dzięki którym można je skutecznie pokonywać, a zarazem osiągać coraz wyższe poziomy świadomości.

Wspaniała książka o samopomocy Kocham ją, jest moim duchowym schronieniem i jestem pewien, że każdy znajdzie w jej lekturze inspirację do duchowego przełomu".

Boy George, Sunday Express

Książka "Droga rzadziej przemierzana" - M. Scott Peck - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2021 r.