pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Droga do miłości

Autor książki:

Deepak Chopra

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDIUM
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 394 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9798387025563
ISBN: 9798387025563
Data: 2014-07-22
pozycja niedostępna

Opis książki:

Deepak Chopra, lekarz, twórca nowych teorii z zakresu medycyny ducha i ciała oraz wewnętrznego rozwoju człowieka jest autorem dziewiętnastu bestsellerów, przetłumaczonych na 35 języków /m.in. wydane w Polsce książki Siedem duchowych praw sukcesu, Życie bez ograniczeń, Żyć godnie i w dostatku oraz ponad trzydziestu audiowizualnych programów propagujących zdrowe i szczęśliwe życie. Obecnie jest dyrektorem programu edukacyjnego w ośrodku The Chopra Center for Well Being w Carlsbadzie w Kalifornii.

W książce Droga do miłości" Deepak Chopra ukazuje, jak spełnić pragnienie miłości, obecne w sercu każdego człowieka, sięgając do potężnego jej źródła, kryjącego się w duchowości. Gdy przywrócimy miłości jej duchowy wymiar, możemy przekształcić swoje życie i związki, przepełniając każdy dzień głębią i znaczeniem, atmosferą namiętności i romantyzmu.

Łącząc współczesną rzeczywistość z dawną mądrością Wschodu, Autor prowadzi nas przez siedem etapów dochodzenia do pełnej, najwyższej miłości. Przytacza przykłady z własnej praktyki terapeutycznej by pokazać jak sami stawiamy sobie przeszkody na drodze do szczęścia, a następnie poprzez specjalnie dobrane ćwiczenia uczy pokonywania tych przeszkód.

Książka ma niezwykle praktyczny charakter, choć przejawia wszystkie cechy pisarstwa, jakie znamy z innych dzieł tego Autora: zakorzenienie w mądrości Wschodu, refleksja filozoficzna i naukowe podejście badawcze.

Książka "Droga do miłości" - Deepak Chopra - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDIUM. Książka posiada 394 stron i została wydana w 2006 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]