pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dni naszego życia cz. II

Autor książki:

Małgorzata Mikos

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788381475341
ISBN: 978-83-8147-534-1
Data: 2019-09-04
29.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To, jak długo istniejemy, zależy od pamięci tych, którzy pozostają.

Jak cienka jest granica między przeszłością a teraźniejszością, między dobrymi a złymi wspomnieniami? Co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze?
Odpowiedzi na te pytania poznaje Dziewczyna podczas kolejnych spotkań i szczerych rozmów z Piotrem, który kawałek po kawałku odsłania przed nią skrywane przez lata tajemnice. Za pomocą słów, listów i fotografii na parę chwil ożywają czasy, które, choć dawno minęły, w jego umyśle wciąż są żywe i pełne barw. Gdy wydaje się, że wszystko zmierza ku lepszemu, nadchodzi dzień, którego żadne z nich się nie spodziewa. Dzień, który zmienia wszystko, pozostawiając jedynie wspomnienia i żal.

"Dni naszego życia" to chwytająca za serce opowieść o życiu i śmierci, miłości i przyjaźni, o samotności, która podąża za nami krok w krok. To słodko-gorzka historia o kruchości ludzkiego życia i o sile wspomnień, które pozostają z człowiekiem aż do jego ostatnich chwil.

Ostatnia notatka. Słowa nadziei i zadowolenia z życia, które wspólnie stworzyli i które tak szybko zostało im odebrane. Koniec nastąpił tak niespodziewanie. Pozostało jeszcze wiele pustych kartek, które nigdy nie zastaną wypełnione. To życie jest wspaniałe, zawsze będzie - czy to na pewno prawda? Nie wiem. Ona zauważała coś, co mnie bez przerwy umykało. Coś, co sprawiało, że mimo przeciwności uważała życie za niesamowity dar. Chłonęła każdą sekundę, przyjmowała każde doświadczenie. Po prostu żyła.

Chciałabym móc pewnego dnia powiedzieć to samo o własnym życiu i poczuć, że każdą jego sekundę wypełniłam najwspanialszymi chwilami, myślami i czynami.

Cudowna, wciągająca historia, od której nie sposób się oderwać.

Nina Majewska-Brown
Niezwykła i pełna emocji podróż w głąb własnego serca.

Aneta Robak, www.czytamitu.blogspot.com
Można przy niej płakać, śmiać się i zastanowić nad sensem istnienia. Przemyśleć każdą chwilę z naszej codzienności. Piękna historia o wartościowym przekazie.

Anna Pawłowska, www.instagram.com/ania_krolowa_czytania
Każdy z nas chciałby przeżyć miłość opisaną w "Dniach naszego życia" - książce, która zachwyca od pierwszych stron, zalewa nas potężną dawką emocji i wspaniałych przemyśleń dotyczących życia. Małgorzata Mikos mnie nie zawiodła i kontynuacja okazała się jeszcze lepsza niż pierwsza część.

Natalia Bronikowska, www.laraczyta-recenzje.blogspot.com

Książka "Dni naszego życia cz. II" - Małgorzata Mikos - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.