pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Fotel

Autor książki:

Grażyna Wyszomierska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 212 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381473552
ISBN: 978-83-8147-355-2
Data: 2019-03-25
23.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Miłość bywa silniejsza niż więzy krwi.

Fotel.

Zdawałoby się banalny mebel.

Ile jednak sekretów i historii może się w nim kryć? Gdy Emilia przypadkiem odkrywa, że we wnętrzu starego, wykonanego przez jej ojca mebla tkwi pocisk, postanawia rozwikłać jego zagadkę. Ta rodzinna pamiątka wkrótce sprawi, że na jaw wyjdzie dramatyczna wojenna przeszłość rodziny Emilii, a opowieść, którą usłyszy, zmieni na zawsze sposób, w jaki do tej pory myślała o sobie i swoich bliskich...

"Fotel" to poruszająca opowieść o sile miłości, trudnych powrotach, dramatycznych wyborach i poświęceniu. Oraz o tym, że więzy krwi nie zawsze są najsilniejszym spoiwem.

- Mówi pan, że to jest kula?
- Ano kula. Służyłem w wojsku, to i wiem, jak wygląda kula. I powiem pani jedno. Ona tu nie znalazła się przypadkiem. Ktoś specjalnie ją tu umieścił. Wydaje mi się, że zrobił to, aby mieć ją pod ręką. Nawet skóra w tym miejscu była mocniej wytarta. Mówię pani, ta kula nie znalazła się tu przypadkiem. Żaden stolarz nie użyłby drewna z takim czymś w środku. Ale mówiła pani, że to jakaś rodzinna pamiątka.

Książka "Fotel" - Grażyna Wyszomierska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 212 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.