pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Oblicza miłości. Tom 1. Przekonaj mnie

Autor książki:

M.F. Mosquito

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amare
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788382193060
ISBN: 978-83-8219-306-0
Data: 2021-06-07
26.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Prawdziwa miłość nie boi się przeszłości.
Zranione serce nie jest jedyną rzeczą, jaką ukrywa przed światem Aleksandra, piękna i niezależna właścicielka agencji reklamowej. Druga tajemnica dotyczy powodu rozstania z ukochanym od czasu tamtego wydarzenia młoda kobieta otoczyła się murem, za który nie ma wstępu żaden przedstawiciel płci przeciwnej. Problem w tym, że wielkimi krokami zbliża się wesele jej byłego chłopaka, a Aleksandra nie ma zamiaru pojawiać się tam sama. Rozpoczyna więc gorączkowe poszukiwania partnera, który mógłby jej towarzyszyć, ale popularne portale randkowe okazują się kiepskim rozwiązaniem. Jedyna nadzieja w przystojnym barmanie, który przypadkiem pojawia się w życiu Aleksandry, ratując ją z opresji. Czy zagości w jej świecie na dłużej? I co się wydarzy, gdy w końcu wyjdzie na jaw pilnie strzeżony przez nią sekret?

Książka "Oblicza miłości. Tom 1. Przekonaj mnie" - M.F. Mosquito - oprawa miękka - Wydawnictwo Amare. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Anna; Ocena: 5 pkt.; Data: 2021-07-08
Podejmując się nowego czytelniczego wyzwania przeczytania książki debiutującej autorki Pani M. F. Mosquito pt. Przekonaj mnie z Cyklu: Oblicza miłości (tom 1) nie sądziłam, że to będzie nieczytany przeze mnie dawno gatunek literatury- erotyka.

Abym mogła, nieco lepiej zapoznać się z losami występujących w tej oto książce głównych bohaterów to zainteresował mnie na samym początku zamieszczony na samym końcu okładki opis, który to przykuł moją uwagę oraz zaprojektowana przez Panią Izabelę Surdykowską- Jurek bardzo ładna okładka, która na pierwszy rzut oka daje wiele do myślenia.

Lubię czytać książki autorów, którzy rozpoczynają swoją drogę udanym debiutem, ale musi on spowodować u mnie to coś, co wciągnie mnie, na tyle, abym mogła w dalszym ciągu poznawać historię bądź też nie.

Zazwyczaj gatunek literatury erotyk wzbudza na zainteresowanie wśród tych czytelników, którzy czują ją z takim prawdziwym mocnym jej zainteresowaniem i szukają, w niej czegoś wyjątkowego to ta książka jest jedną wielką zagadką do odkrycia już właściwie od samego początku.

Główną bohaterką w tej książce jest Aleksandra. Pracuje zawodowo w agencji reklamowej. Jest niezależna finansowo. Na co dzień w relacjach męskich ma dystans, ale czy to wystarczy, aby mogła znowu na nowo poczuć luz i się szczęśliwie zakochać. Podoba mi się w niej, że mimo przeciwności losu potrafi być odważna i wyrażać bezpośrednio swoje zdanie analizując je. W trudnych sytuacjach może liczyć na przyjaciół Gośkę, Huberta, Daniela. Poznaje również nowego mężczyznę, ale on złamie ten balast, który jest mocno zakorzeniony w jej trudnej do pokonania przeszłości?

Nadany książce tytuł mi się podoba z tego względu, że ukrywa się pod nim walka charakterów bohaterów, którzy będą musieli udowodnić, że potrafią postawić na swoim pomimo tego, że nie wszystkim może się to podobać.

Nie zabraknie w przeprowadzonych rozmowach z bohaterami poczucia humoru, które podoba mi się, gdyż zostało one trafnie dopasowane do nich.

Ujęło mnie to, że autorka jest taka nowoczesna i zna dobrze swoich bohaterów.

Owszem każdy z opisywanych 61 rozdziałów wciąga, ale tak, że chce się czytać tę książkę i wraz z Aleksandrą przeżywać jej przygody pełne zwrotów akcji i podejmowania niełatwych decyzji.

Uważam, że jest to udany debiut autorki.

Książkę otrzymałam z Klubu Recenzenta serwisu na kanapie.pl.

Warto przeczytać tę książkę.
skomentuj opinię/recenzję [+]