pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Diagnoza i rewalidacja indywidualna dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Autor książki:

Marzena Klaczak, Piotr Majewicz

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 116 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9798372714014
ISBN: 83-7271-401-0
Data: 2007-05-29
11.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Praca dotyczy rewalidacji indywidualnej, stanowiącej ważny element współczesnej praktyki psychopedagogicznej w zakresie pomocy dziecku o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Efekt edukacyjny i terapeutyczny zależy głównie od prawidłowej diagnozy (wcześnie podjętej, wieloaspektowej, dynamicznej itd.), dzięki której można określić kierunki działań, metody pracy i formy organizacyjne edukacji i terapii.
Autorzy niniejszego opracowania – specjaliści wybranych subdyscyplin pedagogiki specjalnej – omawiają pewne odmienności w diagnozie i terapii w stosunku do poszczególnych kategorii dzieci: z globalnym obniżeniem sprawności intelektualnej, ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD), z dysfunkcją słuchu i wzroku

Książka "Diagnoza i rewalidacja indywidualna dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi" - Marzena Klaczak, Piotr Majewicz (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Książka posiada 116 stron i została wydana w 2006 r. Cena 11.00 zł. Zapraszamy na zakupy!