pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Częstotliwość serca Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem
Tytuł książki:

Częstotliwość serca Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem

Autor książki:

Iliana Ramírez Rangel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788328318380
ISBN: 978-83-2831-838-0
Data: 2017-04-11
29.09  39.90  10.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Częstotliwość serca Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem - opis książki:

Posłuchaj mądrych rad cuanderos i żyj zdrowo, spokojnie, szczęśliwie...

Kim są cuanderos? To uzdrowiciele z Ameryki Środkowej - ludzie, którzy potrafią wyleczyć najróżniejsze choroby ciała i duszy, spadkobiercy wielowiekowej tradycji, z pokolenia na pokolenie przekazujący sobie praktyki szamańskie, zielarskie, cielesne i duchowe. W Meksyku jest ich cztery razy więcej niż lekarzy, a ich niezwykłe metody naprawdę działają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naturalnych terapiach, a także o tym, jak rozwiązywać swoje problemy na poziomie duchowym i uczynić swoje życie szczęśliwszym, otwórz się na świat cuanderos. Doskonałym przewodnikiem po tej zadziwiającej, fascynującej krainie będzie Iliana Ramírez Rangel, trzeźwo myśląca doktor farmacji, pochodząca z rodziny meksykańskich uzdrowicieli.

Częstotliwość serca to książka, która nauczy Cię nie tylko stosować naturalne terapie - oczyszczające, relaksacyjne czy tonizujące - lecz także dostrajać się do pulsu wszechświata. Dowiesz się, czym są choroby i dlaczego tak ważna jest odpowiednia harmonizacja energii. Nauczysz się regulować częstotliwość swojego serca, dbać o jego właściwą komunikację z mózgiem, doceniać rolę intuicji. Zobaczysz, jak kolosalne znaczenie ma oddychanie i jak wygląda medytacja w ujęciu cuanderos. Poznasz także medytacje i rytuały uzdrawiające, a potem zaczniesz pracować ze snem i intuicją. Skorzystaj z bogatej tradycji starożytnych uzdrowicieli, których mądrość przetrwała do dziś. Spróbuj odnaleźć kontakt ze swoim wyższym "ja" i zacznij żyć pełnią życia.

Książka "Częstotliwość serca Jak żyć w zgodzie z samym sobą i ze światem" - Iliana Ramírez Rangel - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]