pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Content marketing. Od strategii do efektów

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788383223667
ISBN: 978-83-8322-366-7
Data: 2022-12-12
35.40 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Złów złotą rybkę w oceanie internetu!
Wiek XXI to epoka informacji. A może raczej: nadmiaru informacji. Internet w coraz mniejszym stopniu jest źródłem cennej wiedzy, przypomina raczej śmietnik przepełniony fake newsami i milionami bodźców oddziałujących na odbiorców w każdej sekundzie. Do tego stanu rzeczy przyczyniają się także marketerzy, którzy w obliczu ślepoty bannerowej czy też programów do blokowania reklam szukają coraz skuteczniejszych metod przykucia uwagi odbiorcy. Nie jest to łatwe. Według niektórych źródeł średni czas koncentracji internautów w ostatnich latach spadł do 8 sekund - to podobno tyle, ile trwa utrzymanie uwagi przez złotą rybkę. Dlatego sposobem na zwiększenie zainteresowania internetowych "złotych rybek" miał być content marketing, czyli marketing treści. Jednak ten modny trend, realizowany w niewłaściwy sposób, wcale nie prowadzi do osiągnięcia zadowalających efektów. Zamiast tego powoduje jeszcze większy chaos komunikacyjny. Jak temu zaradzić Tu z pomocą przychodzi Justyna Bakalarska-Stankiewicz, autorka książki, z której dowiesz się między innymi:
Czego content manager może się nauczyć z oper mydlanych
Dlaczego o swoim odbiorcy powinieneś myśleć jak o przyjacielu
Czy content marketing sprzedaje
Czemu panda, pingwin i koliber powinny mieć wpływ na Twoją strategię
Jak być SMART przy określaniu celów w marketingu treści
W czym marketer powinien upodobnić się do Jezusa
Czy Twoja firma to Mędrzec czy Błazen
Jak pisać do odbiorców, którzy nie czytają
A także wielu innych rzeczy, dzięki którym stworzysz naprawdę skuteczną strategię contentmarketingową dla swojej firmy i marki osobistej.

Książka "Content marketing. Od strategii do efektów" - Justyna Bakalarska-Stankiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2023 r. Cena 35.40 zł. Zapraszamy na zakupy!