pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Copywriting sprzedażowy Język korzyści w praktyce

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788328387973
ISBN: 978-83-2838-797-3
Data: 2022-10-26
29.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przewodnik i zeszyt ćwiczeń
Podobno obraz jest wart więcej niż tysiąc słów.

A ile mogą być dla Ciebie warte odpowiednio dobrane słowa
Zdarzyło Ci się kiedyś zabłądzić Zagubić się w labiryncie uliczek, przemierzać kilka razy tę samą trasę, bezskutecznie próbować dojść do celu Tracić przy tym nie tylko czas, ale i nerwy, a czasem także pieniądze Taka sytuacja może się przydarzyć nie tylko w nieznanym mieście, ale również w biznesie. By przykuć uwagę odbiorcy, zainteresować go swoim produktem, wreszcie - doprowadzić do transakcji, często stąpa się po niepewnym gruncie.

Tymczasem tak jak w życiu wystarczy zapytać kogoś o drogę, poznać wydeptane przez miejscowych ścieżki, nauczyć się rozpoznawać określone punkty na mapie - tak samo w biznesie warto poznać zasady i schematy, jakimi rządzą się skuteczne treści. Ta książka jest przewodnikiem po świecie tych schematów. Autorka przeprowadzi Cię przez kręte uliczki copywritingu sprzedażowego, licząc, że dzięki jej wskazówkom wkrótce będziesz je przemierzać samodzielnie, niemal z zamkniętymi oczami!
W czym Ci pomoże ta książka
w zdefiniowaniu potrzeb i motywacji odbiorców, w skutecznym odpowiadaniu na te potrzeby poprzez angażujące treści, w szybszym i prostszym tworzeniu tekstów dzięki znajomości formuł copywriterskich, w przełamaniu klątwy wiedzy, by pisać zrozumiale dla każdego odbiorcy, w stosowaniu języka korzyści, który naprawdę sprzedaje

Książka "Copywriting sprzedażowy Język korzyści w praktyce" - Justyna Bakalarska-Stankiewicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.