pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa. Bardzo praktyczny poradnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Cyranka
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
EAN: 9788395284779
ISBN: 978-83-9528-477-9
Data: 2022-02-15
32.11  44.90  12.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Świat byłby lepszym miejscem, gdyby wszyscy przeczytali tę książkę.

- Richard Dawkins
W dzisiejszym klimacie politycznym, prowadzenie rozsądnych konwersacji z kimś, kto ma całkowicie odmienną opinię wydaje się niemal niemożliwe. Kłótnie w sieci, w szkole, w biurze, w urzędzie - a nawet te przy rodzinnym stole - coraz częściej prowadzą do wzajemnego obrażania i zawstydzania, co niweczy szanse na porozumienie. W efekcie wszyscy mają zszargane nerwy. A nikt nie zostaje przekonany.

Boghossian i Linsday w klarowny i praktyczny sposób, przedstawiają skuteczne techniki komunikacji, które można zastosować niezależnie od tego, czy rozmowa dotyczy ocieplenia klimatu, religii, imigrantów, gender, podatków, prawa do posiadania broni, czy też jakiegokolwiek innego tematu. Uczą subtelnej sztuki perswazji. Pokazują, jak radzić sobie z upartym rozmówcą czy radykałem. Podpowiadają, jak argumentować i przekonywać oraz jakich błędów unikać. To książka dla wszystkich, którzy są zwolennikami dialogu, ale nie chcą przegrywać.

Książka "Co robić, gdy rozmowa staje się niemożliwa. Bardzo praktyczny poradnik" - Peter Boghossian, James Lindsay - oprawa miękka - Wydawnictwo Cyranka. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.11 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]