pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne

Autor książki:

Mario Martinez

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 424 s.
Wymiar: 145x203 mm
EAN: 9788373778771
ISBN: 978-83-7377-877-1
Data: 2018-01-26
33.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy wiesz, że kultura rządzi naszymi przekonaniami?
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek kim tak naprawdę jesteś i dlaczego myślisz tak jak myślisz? Czy brałeś przy tym pod uwagę wpływ kultury? Może nie jesteś tego świadomy, ale prawie wszystkie Twoje przekonania pochodzą z otaczającego Cię świata. Dzięki tej książce oddzielisz przekonania, które nie są Twoimi i odrzucisz te, które Ci zasugerowano. Poznasz proste ćwiczenia, które pomogą Ci odkryć prawdziwego siebie i własne pragnienia, a podane przez Autora techniki pozwolą z łatwością wprowadzić je w życie.

Czy wiesz, że kultura wpływa na naszą długowieczność?
Twoje przekonania kulturowe wpływają na diagnozę i proces leczenia chorób. Dzięki tej książce dowiesz się jak odnaleźć różnicę między posuwaniem się w latach (co czeka nas wszystkich) a "starzeniem się" w aspekcie kulturowym (czego można uniknąć). Stosując opisane w książce techniki odzyskasz młodość i będziesz pełen wigoru w każdym wieku!
Pokonaj schematy, kreuj rzeczywistość.

Książka "Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne" - Mario Martinez - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 424 stron i została wydana w 2018 r. Cena 33.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.