pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana
Tytuł książki:

Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana

Autor książki:

David Sinden

Dane szczegółowe:
Wydawca: Insignis
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 155x200 mm
EAN: 9788365743480
ISBN: 978-83-6574-348-0
Data: 2017-11-10
19.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana - opis książki:

Rewolucyjny system łączący dziennik, organizer i notes! David Sinden, autor światowego bestsellera The Little Book of Calm Colouring, tym razem stworzył piękną i praktyczną książeczkę, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić swoje postępy w ich realizacji.

Bullet Book to połączenie dziennika, organizera i notesu - to twórczy i efektywny system organizacyjny. Zacznij od zapisania w odpowiednim miejscu swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudow-nie prosty sposób monitoruj swoje postępy na przeznaczonych do tego stronach. Bullet Book to miejsce na zapisanie codziennych "przypominajek" i dat ważnych spotkań, ale także twoich życiowych aspiracji, marzeń i nadziei. Ta książka pozwoli ci zachować równowagę między określaniem celów krótko- i długo-terminowych, zachęci cię do tworzenia własnych kreatywnych list i podsunie ci mnóstwo inspirujących wskazówek.

planuj z prawdziwą przyjemnością
osiągnij równowagę w życiu
monitoruj zadania
kontroluj harmonogram
realizuj cele i marzenia
zadbaj o zdrowe nawyki
żyj życiem, jakiego pragniesz

Książka "Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana" - David Sinden - oprawa miękka - Wydawnictwo Insignis. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2017 r. Cena 19.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]