pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Boski tata. Osiem sposobów na bycie niesamowitym ojcem, które przekazał nam Jezus

Autor książki:

Gregory K. Popcak

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828246
ISBN: 978-83-7482-824-6
Data: 2017-09-04
30.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dr Gregory Popcak jako ojciec trójki dzieci i doświadczony terapeuta chrześcijański doskonale rozumie wątpliwości oraz problemy współczesnych ojców. Specjalnie dla nich opracował opartą na Ośmiu błogosławieństwach z Kazania na górze skuteczną strategię stawania się "boskim tatą" na wzór Ojca w Niebie, którego dziećmi jesteśmy dzięki Chrystusowi.

Podejmując konkretne działania w trzech sferach - w relacji ze Stworzycielem, w związku małżeńskim i w kontakcie z dziećmi - możesz stać się ojcem, w którym Twoi najbliżsi zobaczą miłość Boga.

Odkryj na nowo prawdy zawarte w Ośmiu błogosławieństwach i naucz się:
doświadczać łagodnej, a zarazem potężnej mocy związanej z rolą ojca;
wspierać swoje dzieci w drodze do poznania Boga;
napełniać Wasz dom miłością i spokojem;
być ojcem i mężem, który słucha swojej rodziny, troszczy się o nią i jej przewodzi.

Skorzystaj z łaski pozwalającej przeprowadzić rodzinną rewolucję - rewolucję, która napełni Wasz dom Bożą miłością i doprowadzi otaczających Was ludzi do Chrystusa. Wypełnij swoje powołanie i stań się mężczyzną, jakiego potrzebują Twoja rodzina i Kościół.

"Greg Popcak ofiarowuje współczesnemu tacie bezcenny dar. W jasny, praktyczny sposób kreśli nie tylko wizję udanego ojcostwa, ale też strategię, która pozwala nam stać się dobrymi rodzicami. Przedstawione przez niego przykłady są trafne i wiarygodne, a zaprezentowane rady przyniosą niemalże natychmiastowe rezultaty w życiu ojców na całym świecie". Mark Hart, autor Nazaretańskiej szkoły dla mężczyzn,wicedyrektor katolickiej organizacji Life Teen
Dr Gregory Popcak - ojciec trójki dzieci, jeden z czołowych terapeutów chrześcijańskich w Stanach Zjednoczonych, ekspert w zakresie stosowania teologii ciała Jana Pawła II w terapii par. Jest autorem bestsellerowych książek, łączących wiarę chrześcijańską z poradnictwem psychologicznym: Pomysł Boga na Twoje życie, Boże, pomóż mi! Ten stres doprowadza mnie do szaleństwa oraz Boże, pomóż mi! Ci ludzie doprowadzają mnie do szału! Wraz z żoną prowadzą liczne programy telewizyjne i radiowe.

Książka "Boski tata. Osiem sposobów na bycie niesamowitym ojcem, które przekazał nam Jezus" - Gregory K. Popcak - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2017 r. Cena 30.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.