pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Bóg mówi do Ciebie Bądź ze mną. Biblijna szkoła modlitwy i ewangelizacji
Tytuł książki:

Bóg mówi do Ciebie Bądź ze mną. Biblijna szkoła modlitwy i ewangelizacji

Autor książki:

ks. Leszek Mateja

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 160x210 mm
EAN: 9788327714411
ISBN: 978-83-2771-441-1
Data: 2017-11-17
29.78  39.90  10.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jezus zapytał ich: "A wy za kogo Mnie uważacie?" (Mt 16,16)
Trzecia część serii Bóg mówi do Ciebie: bądź ze Mną, podobnie jak dwie poprzednie, narodziła się z doświadczenia. Autor od lat wędruje drogą ewangelicznego wtajemniczenia razem ze swoimi parafianami z grup biblijnych. Jest to droga odkrywania obecności Jezusa we własnym życiu. Książka ks. Leszka Matei jest zaproszeniem na tę drogę i przewodnikiem w wędrówce. Chrześcijanin jest bowiem powołany do spotkania Pana Boga w swoim życiu, a nie jedynie do zdobywania o Nim wiedzy.

W trzech Ewangeliach tzw. synoptycznych, czyli Mateusza, Marka i Łukasza mniej więcej w ich połowie znajduje się opis wydarzenia pod Cezareą Filipową, gdzie Piotr wyznał wiarę w Jezusa jako Mesjasza. Do tego właśnie momentu ta książka podprowadza Czytelnika, proponując mu codzienną refleksję nad fragmentami Ewangelii poprzedzającymi to wydarzenie, począwszy od uczty w domu Mateusza (por. Mt 9, 10-13). Wyznanie Piotra ma kluczowe znaczenie z punktu widzenia egzystencjalnego poznania tajemnicy Jezusa, a to jest główny cel tej książki.

Jeżeli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie.(Rz 10,9)
Każdy, kto wierzy, że Jezus jest Mesjaszem, z Boga się narodził; i każdy miłujący Tego, który dał życie, miłuje również tego, kto życie od Niego otrzymał (1 J 5,1)

Książka "Bóg mówi do Ciebie Bądź ze mną. Biblijna szkoła modlitwy i ewangelizacji" - ks. Leszek Mateja - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.78 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Leszek Mateja - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: