pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bóg mówi do ciebie Zaufaj Mi. Biblijna szkoła ufności i miłosierdzia. Droga ewangelicznego wtajemniczenia

Autor książki:

ks. Leszek Mateja

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 165x215 mm
EAN: 9788327713902
ISBN: 978-83-2771-390-2
Data: 2017-04-24
29.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zaufaj miłosierdziu Boga
Bóg, będąc bogaty w miłosierdzie, przez wielką swą miłość, jaką nas umiłował, i to nas, umarłych na skutek występków, razem z Chrystusem przywrócił do życia.

(Ef 2, 4-5)
Autor książki od dawna zgłębia tajemnicę ufności i miłosierdzia zapisaną na kartach Pisma Świętego. Dzięki cennym inspiracjom zaczerpniętym z pism starożytnych pisarzy chrześcijańskich, próbuje odtworzyć drogę ewangelicznego wtajemniczenia, którą podążali pierwsi chrześcijanie. Chociaż nie różnili się bardzo od reszty społeczeństwa, odznaczali się ufnością pokładaną w Bogu. Miłosierdzie było ich znakiem szczególnym. Poznawanie Boga przez lekturę Biblii jest przygodą na całe życie. Druga część serii "Bóg mówi do ciebie..." pokazuje, że Pismo Święte nie jest przeznaczone wyłącznie dla biblistów, lecz dla wszystkich, którzy doświadczają głodu Słowa Bożego. Książka ta bowiem jest świadectwem poszukiwania Bożej mądrości przez wiernych z małej, wiejskiej parafii.

Jest to przewodnik po kartach Pisma Świętego, który każdemu pozwoli usłyszeć głos Boga w codzienności życia. Pomaga krok po kroku zbliżać się do "źródła wody żywej".

Książka "Bóg mówi do ciebie Zaufaj Mi. Biblijna szkoła ufności i miłosierdzia. Droga ewangelicznego wtajemniczenia" - ks. Leszek Mateja - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.