pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Porady duchowe Ojca Pio

Autor książki:

Joanna Świątkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Serafin
Rok wyd.: 2013
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 110x170 mm
EAN: 9788363243784
ISBN: 978-83-6324-378-4
Data: 2017-12-13
26.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kierownictwo duchowe Ojca Pio nadal jest bardzo pożądane. Jego współcześni czciciele i sypmatycy chętnie sięgają po korespondencję z dziećmi duchowymi. Aby ułatwić im poszukiwanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, na bazie tych listów powstał wybór porad duchowych Ojca Pio. Dotykają one rozmaitych - istotnych - wątpliwości w wierze i prowadzeniu życia chrześcijańskiego. Są wskazówkami, jak dążyć do miłości, prawdy i piękna duchowego.

Ojciec Pio nie napisał żadnych dzieł duchowych czy mistycznych. Pozostawił jednak listy do swych duchowych dzieci. A musiał odpowiadać na bardzo wiele pytań o porady duchowe, które kierowały do niego osoby z różnych stron świata. Najważniejsze sentencje z tych listów zostały zebrane i spisane w książce wydanej nakładem wydawnictwa Serafin i zatytułowanej "Porady duchowe o. Pio". Możemy znaleźć w niej cenne porady miedzy innymi na temat tego, jak odważnie znosić próby, prawdziwie kochać Boga, powierzyć się opiece kierownika duchowego, przywrócić spokój serca czy też jak wzrastać w miłości Boga. Warto przeczytać tę pozycję, aby przekonać się o bliskości Boga w naszym życiu mimo wielu przeciwności, co do których o. Pio daje wskazówki jak je pokonywać. Pisze między innymi: "zaufaj bezgranicznej Bożej dobroci, a im silniejsze nieprzyjaciel będzie wzmagał ataki przeciw Tobie, z tym większą ufnością powinnaś spocząć na piersi Boskiego Oblubieńca, który nigdy nie pozwoli na to, byś została pokonana" (s. 17, z listu napisanego 17 kwietnia 1914 r. w Petrelcinie do jednej z córek duchowych). Książka ta pozwoli każdemu czytelnikowi na uświadomienie sobie, że otwarcie się na łaskę Bożą w najtrudniejszych momentach życia, pozwala na działanie Jego Miłości w każdej trudnej dla nas sytuacji. - Dorota Mazur portal mojepowolanie.pl -

Książka "Porady duchowe Ojca Pio" - Joanna Świątkiewicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Serafin. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2013 r. Cena 26.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.