pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Człowiek mówi do Boga. Tajmenica modlitwy
Tytuł książki:

Człowiek mówi do Boga. Tajmenica modlitwy

Autor książki:

ks. Edward Staniek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 156 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788360703878
ISBN: 978-83-60703-87-8
Data: 2008-04-09
14.00  18.50  4.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

To kolejna książka ks. Edwarda Stańka poruszająca temat modlitwy. Tym razem autor zatrzymuje się nad tekstami, które mówią o modlitwie człowieka do Boga. Dokonuje się ona we wzajemnej komunikacji, której inicjatorem jest jednak człowiek. Różne są sytuacje, w których wołamy do Pana. Wiele z nich zostało zapisanych w Piśmie Świętym. Posiadają one charakter wzorcowy. Ich odczytanie zmierza do doskonalenia naszej komunikacji z Bogiem. Dzięki niej życie człowieka staje się prostsze, łatwiej w nim dostrzec cuda, jakimi na co dzień obdarza nas Bóg.
Autor książki zaprasza do refleksji nad własną modlitwą i jej tajemnicą. Bohaterami książki są m.in. Mojżesz, Anna – żona Elkana, wojująca Judyta, Estera, Sara oraz Dawid. Wszyscy oni przeżywali problemy podobne do tych naszych, przeżywanych dziś.
Polecamy przeczytanie tej książki matkom, małżonkom, politykom i osobom, których życie stało się tak trudne, że myślały nawet o samobójstwie, a także tym, którzy przeżywają kryzys religijny. Każdemu bowiem człowiekowi modlitwa może pomóc we właściwym odczytaniu Bożych zamiarów i podjęciu właściwej drogi ku szczęściu.

Książka "Człowiek mówi do Boga. Tajmenica modlitwy" - ks. Edward Staniek - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator. Książka posiada 156 stron i została wydana w 2008 r. Cena 14.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Edward Staniek - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Tajemnice Ewangelii - okładka książki

Tajemnice Ewangelii

ks. Edward Staniek
Ubogi - czysty - miłosierny - okładka książki

Ubogi - czysty - miłosierny

ks. Edward Staniek
Autorytet ojców kościoła - okładka książki

Autorytet ojców kościoła

ks. Edward Staniek
Produkty podobne:
Youcat polski. Bierzmowanie - okładka książki

Youcat polski. Bierzmowanie

Bernhard Meuser, Nils Baer