pokaz koszyk
autor tytuł  24h
Bezrobocie równowagi i nierównowagi a polityka państwa wobec rynku pracy - Beata WoźniakBezrobocie równowagi i nierównowagi a polityka państwa wobec rynku pracy - Beata Woźniak

Bezrobocie równowagi i nierównowagi a polityka państwa wobec rynku pracy

autor:
książka

Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Rok wydania:
Oprawa: miękka
Ilość stron: 132 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788374173223
ISBN: 9788374173223
Data: 2009-07-03
Cena wydawcy: 29.90 zł
pozycja niedostępna

Opis produktu:

Monografia jest skróconą wersją pracy doktorskiej nagrodzonej za zajęcie drugiego miejsca w II! edycji Konkursu Fundacji Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Najlepszą Rozprawę Doktorską Napisaną w Roku Akademickim 2005/2006 oraz w XIV edycji Konkursu BISE im. Prof, Witolda Kuli na Najlepszą Pracę Doktorską, a także Nagrodą Indywidualną II! Stopnia JM Rektora Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w Dziedzinie Osiągnięć Naukowych.

"Z pełnym przekonaniem rekomenduję Czytelnikowi niniejszą książkę, jako dotyczącą jednego z najważniejszych współcześnie problemów o różnorodnych uwarunkowaniach i implikacjach ekonomicznych, społecznych oraz politycznych. Sposób funkcjonowania rynku pracy jest zwykle zwierciadłem "stanu zdrowia" gospodarki i społeczeństwa, a więc także mniej lub bardziej zrównoważonego i dynamicznego rozwoju gospodarczego, a w ślad za tym - osiąganego poziomu dobrobytu społecznego.

Przygotowana przez dr Beatę Woźniak monografia to wysoce wartościowe, oryginalne i w pełni dojrzałe studium społeczno-ekonomicz-ne, wnoszące liczne osiągnięcia do rozwoju teorii i praktyki gospodarczej w gospodarce rynkowej."

Oceń, napisz recenzję/opinię
  Bądź pierwszy - napisz opinię!

Zobacz również inne podobne pozycje dostępne w księgarni:

Niewykorzystane zasoby. Nowa polityka rynku pracy - Jacek Męcina
Jacek Męcina
Niewykorzystane zasoby. Nowa polityka rynku pracy
Rok wydania: 2013
Oprawa: twarda