pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
kryZYSK - okładka książki
kryZYSK pozycja dostępna
»
»
»
Bezpieczeństwo pożarowe i ewakuacja. Obowiązkowe instrukcje postępowania...
»
»
książka:

Bezpieczeństwo pożarowe i ewakuacja. Obowiązkowe instrukcje postępowania w sytuacjach kryzysowych wraz z numerami alarmowymi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Forum
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 138 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788374128049
ISBN: 978-83-7412-804-9
Data: 2008-11-19
pozycja niedostępna

Bezpieczeństwo pożarowe i ewakuacja. Obowiązkowe instrukcje postępowania w sytuacjach kryzysowych wraz z numerami alarmowymi - opis książki:

Opracowana przez nas nowa forma książki umożliwia jej zawieszenie w miejscu widocznym dla wszystkich pracowników – np. przy gaśnicach, wyjściach ewakuacyjnych, tak aby każdy pracownik mógł zapoznać się z obligatoryjnymi instrukcjami.
Publikacja w szczególności zawiera: * Instrukcje postępowania w sytuacji pożaru wraz z wytycznymi co do bezpiecznego opuszczenia budynku * Zestawienie numerów alarmowych – niezbędnych w sytuacjach kryzysowych * Wyjaśnienie przepisów przeciwpożarowych oraz zasad ewakuacji, z którymi obowiązkowo należy zapoznać pracowników * Zasady używania urządzeń przeciwpożarowych i gaśnic – w postaci łatwych do zrozumienia rysunków i harmonogramów

Książka „Bezpieczeństwo pożarowe i ewakuacja. Obowiązkowe instrukcje postępowania w sytuacjach kryzysowych wraz z numerami alarmowymi” - oprawa miękka - Wydawnictwo Forum.

Książka posiada 138 stron i została wydana w 2008 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Bezpieczeństwo pożarowe i ewakuacja. Obowiązkowe instrukcje postępowania..."