pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia

Autor książki:

Orina Krajewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 155x215 mm
EAN: 9788328333338
ISBN: 978-83-2833-333-8
Data: 2018-09-25
43.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy długowieczność jest możliwa? Czy można uniknąć chorób cywilizacyjnych? Jak sobie z nimi radzić? Jak walczyć, by wygrać lub poprawić komfort życia w chorobie?
Co roku w Polsce około stu pięćdziesięciu tysięcy osób dowiaduje się, że ma chorobę nowotworową. Nowotwory złośliwe, choroby przewlekłe czy autoimmunologiczne znamy coraz częściej z najbliższego otoczenia.

Pacjenci i ich bliscy są zwykle zagubieni i nierzadko pozostawieni samym sobie. W aktach desperacji krążą po omacku między medycyną konwencjonalną i alternatywną, nie wiedząc, komu ufać. Tymczasem idealna ścieżka zarówno zapobiegania, jak i leczenia to medycyna integralna - spojrzenie na pacjenta w sposób holistyczny, uwzględniający indywidualne potrzeby chorego i jego preferencje, z poszanowaniem jedności ciała, psychiki i ducha.

Książka jest zbiorem kilkunastu rozmów przeprowadzonych przez Orinę Krajewską z wybitnymi specjalistami reprezentującymi różne dziedziny związane ze zdrowiem człowieka - od medycyny konwencjonalnej, przez medycynę wschodnią, ziołolecznictwo, leczenie dietą i ruchem, po psychologię i duchowość. Wśród rozmówców są m.in.: genetyk prof. Jan Lubiński, psycholog Wojciech Eichelberger, specjalistka medycyny holistycznej dr Preeti Agrawal czy prof. medycyny chińskiej Li Jie.

Książka jest przewodnikiem dla tych, którzy chcą już dziś holistycznie zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Książka "Bądź. Holistyczne ścieżki zdrowia" - Orina Krajewska - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2018 r. Cena 43.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: JamYam; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-10-02 ; Zobacz regulamin pkt 2.5
Ciekawa lektura. Można się spierać, ile są warte tysiące lat doświadczeń medycznych systemów z Chin i Indii w zderzeniu z kilkusetletnią praktyką medycyny współczesnej. Stechnicyzowanej, laboranckiej, mechanicznej i przede wszystkim - objawowej. Dobrze, że holistyczne podejście do zdrowia przebija się coraz śmielej do świadomości Polaków.