pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Akrazja

Autor książki:

Maria Towiańska-Michalska

Dane szczegółowe:
Wydawca: FORMA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 172 s.
Wymiar: 150x153 mm
EAN: 9788365778420
ISBN: 978-83-6577-842-0
Data: 2017-12-12
22.81  33.00  10.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

- Poczekaj, nie odkładaj na bok tego zdjęcia - mówię do mego wnuka, Jasia. - Pamiętasz może, gdzie i kiedy je robiłeś? To zdjęcie będzie na okładce mojej książki.

- Pamiętam, bo to był bardzo ważny dla mnie wieczór. Uliczki Filadelfii, zasypane pierwszym w tamtym roku śniegiem, w świetle księżyca wyglądały pięknie i tajemniczo. Następnego dnia rano miałem wyznaczony termin obrony pracy doktorskiej. Wybrałem się na krótki spacer przed snem. Oświetlone puste wnętrze kawiarni i para w środku przyciągnęły mój wzrok. Powodowany niewyjaśnionym impulsem zrobiłem przez szybę zdjęcie kobiecie w zielonym swetrze i towarzyszącemu jej mężczyźnie. Nie wiem, dlaczego to zrobiłem. Był to niekontrolowany odruch. Nie miałem pojęcia kim są, a oni na pewno nie wiedzieli, że są fotografowani.

- Aha. Czyli Akrazja. Któreś z nich, kiedyś, może zobaczy książkę napisaną w obcym języku. Wyobraź sobie, że wszystko, co stać się może, kiedyś się zdarzy.

- No tak. Teoretycznie tak. Kiedy fotografowałem, nie przyszło mi to do głowy. Po prostu zrobiłem zdjęcie maleńkiej, cichej kawiarenki w zimową noc. Przyznaj, że to ładne nastrojowe zdjęcie.

Książka "Akrazja" - Maria Towiańska-Michalska - oprawa miękka - Wydawnictwo FORMA. Książka posiada 172 stron i została wydana w 2017 r. Cena 22.81 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Maria Towiańska-Michalska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Jak powstaję - okładka książki

Jak powstaję

Jacek Pankiewicz
Produkty podobne:
Po tamtej stronie - okładka książki

Po tamtej stronie

Sylwester Przybyło
Śledztwo - okładka książki

Śledztwo

Juan Jose Saer
Osiem białych nocy - okładka książki

Osiem białych nocy

Andre Acime
Wigilijna zamieć - okładka książki

Wigilijna zamieć

Wojciech Rudziński