pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Po tamtej stronie
Tytuł książki:

Po tamtej stronie

Autor książki:

Sylwester Przybyło

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 116 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788394803582
ISBN: 978-83-9480-358-2
Data: 2019-11-28
22.83  24.90  2.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Borys, imigrant z Polski, nie znalazł w Kanadzie upragnionego raju. Z dala od rodziny i przyjaciół postanawia pożegnać kończący się rok samotnie w stylowej kawiarence na Starym Mieście zasypanego śniegiem Montrealu. Spotyka tam urodziwą i tajemniczą Indiankę. Po wielu kuflach piwa, wychodząc z kawiarenki, wpada pod nadjeżdżający samochód. Budzi się w nieznanej mu krainie. Spotyka tam Indiankę z montrealskiej kawiarni, która oprowadza go po trzech odmiennych światach.

Podróż po tamtej stronie życia kończy sie przebudzeniem w szpitalu, na sali intensywnej terapii. Po wyjściu ze szpitala Borys postanawia odszukać Indiankę. Chce dowiedzieć się, czy kobieta istniała naprawdę, czy też była tylko wytworem jego wyobraźni. Dylemat jej istnienia jest dla Borysa powodem jego rozterek i ciągłego poszukiwania jej w realnej rzeczywistości? Miłość rzeczywista czy miłość urojona?
Sylwester Przybyło mieszka na stałe w Kanadzie. W Polsce ukończył studia na wydziale matematycznym, a następnie pracował w Instytucie Matematyki AGH. W Kanadzie pracuje jako nauczyciel matematyki.

Jego debiutem literackim jest tomik poezji Générations wydany we Francji, który pod tytułem Pokolenia jest dostępny również w Polsce. W Kanadzie ukazał sie tomik poezji Neufragé, a w Polsce tomik poezji erotycznej Dla niej oraz powieść z wątkiem biograficznym Nielegalna młodość. Sylwester Przybyło jest również autorem trzech książek dla dzieci: Legendy Indian Ameryki Północnej, Baśnie świata oraz Stworzenie świata.

Książka "Po tamtej stronie" - Sylwester Przybyło - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 116 stron i została wydana w 2019 r. Cena 22.83 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sylwester Przybyło - autor m.in.:
Produkty podobne:
Śledztwo - okładka książki

Śledztwo

Juan Jose Saer
Akrazja - okładka książki

Akrazja

Maria Towiańska-Michalska
Bądź moim Bogiem - okładka książki

Bądź moim Bogiem

Remigiusz Grzela
W śnieżną noc - okładka książki

W śnieżną noc

John Green, Maureen Johnson, Lauren Myracle
Tamtego lata w Bułgarii - okładka książki

Tamtego lata w Bułgarii

Małgorzata Winkler-Pogoda