pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ajurweda i umysł Uzdrawianie świadomości

Autor książki:

David Frawley

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zielone wydawnictwo
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 280 s.
EAN: 9788365852311
ISBN: 978-83-6585-231-1
Data: 2020-10-29
33.06  47.00  13.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Unikalna publikacja, która zgłębia psychologiczne aspekty ajurwedy. Opisuje sposoby leczenia umysłu na wszystkich poziomach, od podświadomości po nadświadomość, uwzględniając także rolę diety, wrażeń zmysłowych, mantr, medytacji, jogi i wielu innych metod, dzięki którym możemy cieszyć się zdrowiem.

W niniejszej książce dr Frawley dzięki swojej błyskotliwości rzuca światło na praktyczne zastosowanie ajurwedy i jogi w odniesieniu do umysłu. Dzięki przejrzystemu objaśnieniu zasad wedyjskich dotyczących świadomości i jej sposobów przejawiania się, zyskujemy wgląd w tę prostą, a mimo to głęboką metodę leczenia psychiki i emocji. Niniejsza książka przypomina, że umysł jest subtelnym narządem, którego zdrowie zależy od tego, czy potrafi w zdrowy sposób trawić wrażenia i doznania. Jeśli nagromadziliśmy emocjonalne rany, frustracje, rozczarowania lub błędne przekonania, usunięcie ich ze sfery emocjonalnej i mentalnej jest niezbędne, by cieszyć się prawdziwą wolnością emocjonalną i duchową.

Książka Ajurweda i umysł jasno i z wyczuciem opisuje, jak osiągnąć zdrowie ciała, umysłu i ducha. Niniejsza książka to brama do nowej psychologii energii, zapewniającej nam praktyczne narzędzia służące integracji wielu sfer życia. Dr Frawley dołożył kolejne ważne dzieło do listy swoich licznych, wnikliwych książek poświęconych ajurwedzie i naukom wedyjskim.

Dr med. Deepak Chopra

Niniejsza książka to cenna lektura dla osób studiujących ajurwedę, jogę, tantrę i psychologię oraz pragnących zadbać o swoje zdrowie całościowo: na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Książka "Ajurweda i umysł Uzdrawianie świadomości" - David Frawley - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zielone wydawnictwo. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2020 r. Cena 33.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]