pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Agile. Rusz głową!
Tytuł książki:

Agile. Rusz głową!

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 197x229 mm
EAN: 9788328343641
ISBN: 978-83-2834-364-1
Data: 2018-09-18
65.61  89.00  23.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Agile. Rusz głową! - Andrew Stellman, Jennifer Greene - opis książki:

Przekonaj się, jak bardzo metodyki zwinne ułatwią Ci pracę!
Metodyki zwinne różnią się od standardowego prowadzenia projektów. Jeśli Twój zespół programistów nigdy nie pracował zgodnie z ideą Agile, najwyższy czas to zmienić, zwłaszcza że zwinność staje się niezwykle modna! Dzięki tej nietuzinkowej, innowacyjnej książce błyskawicznie zrozumiesz, co się kryje za tą nazwą i jak to się dzieje, że podejścia zwinne nie tylko zapewniają świetne rezultaty, ale sprawiają też, że praca w grupie staje się dużo przyjemniejsza. Jeśli jednak praktyka Agile sprawia trudności w Twoim zespole, być może trzeba zmienić jego nastawienie. Jak to osiągnąć? Tego też się nauczysz dzięki tej książce!
Podobnie jak inne książki z serii "Rusz głową", również i ta została napisana z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy nauki o poznawaniu i uczeniu się. Dzięki temu Twój mózg zaangażuje się w poznawanie nowych koncepcji i przyswoi je bez ociągania się. Zrozumiesz, na czym polegają i jakie zalety mają najpopularniejsze metodyki Agile: Scrum, XP, Lean i Kanban. Nauczysz się korzystać z dobrodziejstw metodyk zwinnych i sprawisz, że Twój zespół zacznie lepiej planować pracę, będzie pisać lepszy kod, poprawi się współpraca w grupie. Niepostrzeżenie idea Agile zwinnie zadomowi się w Twoim umyśle i w Twoim zespole. Co więcej, jeśli zechcesz podjąć wyzwanie i zdobyć certyfikat PMI-ACP
O autorach
Andrew Stellman - programista, architekt, menedżer projektów, agile coach. Ma ponad 20 lat doświadczenia w budowaniu zaawansowanych systemów informatycznych. Zarządzał międzynarodowymi zespołami oraz doradzał organizacjom takim jak Microsoft, Bank of America oraz MIT.

Jennifer Greene - analityk biznesowy, agile coach, testerka oraz prelegentka. Ma ogromne doświadczenie w obszarze tworzenia oprogramowania, potwierdzone ponad 20 latami praktyki w różnych obszarach. W swojej karierze rozwiązywała skomplikowane problemy we współpracy ze znakomitymi programistami.

Książka „Agile. Rusz głową!” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2018 r. Cena 65.61 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Agile. Rusz głową!"
Andrew Stellman, Jennifer Greene - autor m.in.:
Agile. Przewodnik po zwinnych metodykach - okładka książki
Agile. Przewodnik po zwinnych metodykach programowania Andrew Stellman, Jennifer Greene;
C#. Rusz głową! - okładka książki
C#. Rusz głową! Jennifer Greene, Andrew Stellman;
Produkty podobne:
Rusz swoje DNA - okładka książki
Rusz swoje DNA Katy Browman
Elastyczne zarządzanie czasem - okładka książki
Elastyczne zarządzanie czasem Izabela Krejca-Pawski