pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

A da się! Nie słuchaj malkontentów. Działaj!

Autor książki:

Daniel Chidiac

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galaktyka
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 342 s.
Wymiar: 150x225 mm
EAN: 9788375797138
ISBN: 978-83-7579-713-8
Data: 2019-03-19
11.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przeczytaj tę książkę, aby podjąć decyzję - tę, która da ci spełnienie, o jakim nawet nie śniłeś; która wskaże ci drogę na poziom, jaki pragniesz osiągnąć; która pozwoli ci żyć tak zdrowo, jak zawsze pragnąłeś, znaleźć kogoś, kogo szukałeś przez całe życie albo umocnić twój obecny związek. Decyzję, która pokieruje tobą ku dotychczas na pozór nieosiągalnym sukcesom i pozwoli osiągnąć finansową niezależność. Decyzję, która zaoferuje ci władzę nad własnymi emocjami, przełamie lęki, które - jak sądziłeś - miały cię prześladować już zawsze i uskrzydli tak, byś dzień po dniu budził się z umiejętnością kierowania każdym własnym krokiem. Decyzję, która zagwarantuje osiągnięcie wyznaczonych celów.

Ta książka jest jednak w równej mierze poświęcona sposobowi podjęcia tej szalenie ważnej decyzji, co wytyczeniu określonego kierunku życia, aby każdy wybór, jakiego dokonasz był dyktowany wiedzą i strategiami, które niezawodnie pozwolą ci się wznieść na poziom będący dla innych inspiracją. Nieważne, na jakim etapie, twoim zdaniem, obecnie jesteś - zawsze znajdzie się miejsce na rozwój.

Wprowadź w życie dalekosiężne zmiany, daj sobie szansę!

Książka "A da się! Nie słuchaj malkontentów. Działaj!" - Daniel Chidiac - oprawa miękka - Wydawnictwo Galaktyka. Książka posiada 342 stron i została wydana w 2019 r. Cena 11.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.