pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

7 Nawyków skutecznego działania

Dane szczegółowe:
Wydawca: aleksandria
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788360313954
Data: 2014-12-08
18.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis audiobooka:

7 nawyków skutecznego działania, którego autorem jest Stephen Covey to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający siebie świat.

Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią nas do twórczego działania i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych.

Dr Stephen R. Covey- autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn Time umieścił Covey a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W Roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową - Sikh 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

Audiobook „7 Nawyków skutecznego działania” - oprawa CD - Wydawca: aleksandria. Cena 18.84 zł. Zapraszamy na zakupy!