pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

7 nawyków szczęśliwego dziecka

Autor książki:

Sean Covey

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 210x269 mm
EAN: 9788324040216
ISBN: 978-83-2404-021-6
Data: 2017-04-27
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Wystarczy 7 prostych historii, żeby nauczyć dziecko dobrych nawyków
Poznajcie przyjaciół z krainy Siedmiu Dębów, którzy wam w tym pomogą. Witek nauczy organizacji czasu. Kudłatek przekona, że warto określić sobie cel działania. Lilka zwróci uwagę na współpracę z innymi, a Wandzia przypomni, dlaczego warto zadbać o siebie.

Obowiązkowy tytuł dla wszystkich rodziców i dzieci - już w Polsce!
7 nawyków szczęśliwego dziecka to zbiór zabawnych i pięknie zilustrowanych opowiadań, które przybliżają rodzicom i dzieciom metodę 7 nawyków skutecznego działania. Bohaterowie każdego opowiadania uczą się jednego z dobrych nawyków. Dzięki temu dzieci poznają 7 prostych kroków, które pomogą im mądrze planować czas na naukę i odpoczynek, być dobrymi przyjaciółmi i lubianymi kolegami, radzić sobie, gdy pojawiają się kłopoty, i nie poddawać się presji grupy.

Sean Covey - amerykański pisarz i inspirujący mówca. Syn Stephana R. Coveya, autora 7 nawyków skutecznego działania. Studiował filologię angielską na Uniwersytecie im. Brighama Younga oraz ekonomię w Harvard Business School. Wychowuje czworo dzieci. Gdyby nie pisał książek, to prawdopodobnie zostałby futbolistą.

FC EDU - czyli Franklin Covey dla edukacji, to organizacja, która prowadzi w Polsce szkolenia dla nauczycieli i rodziców według metody 7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Coveya, realizując program The Leader in Me.

Książka "7 nawyków szczęśliwego dziecka" - Sean Covey - oprawa twarda - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2017 r.