pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Zbiór zadań z logistyki cz.1
podręcznik:

Zbiór zadań z logistyki cz.1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302168000
ISBN: 978-83-0216-800-0
Data: 2017-06-26
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Zbiór zadań z logistyki cz.1 - Grażyna Karpus - opis podręcznika:

Zbiór zadań pomaga kandydatom do zawodu technik logistyk sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu kwalifikacji A.30. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i monitorowania.
Publikacja zapoznaje też ze strukturą i zasadami oceniania praktycznych zadań egzaminacyjnych!
Zbiór obejmuje takie zagadnienia, jak: sporządzanie dokumentacji magazynowej, kalkulacja ceny jednostkowej metodami od stu i w sta, wydania magazynowe według zasad FIFO i LIFO, sporządzanie faktur, dobór dostawców, analizy ABC i XYZ zapasów, metody ustalania wielkości dostaw, kompletowanie, formowanie i oznakowanie ładunków, prognozowanie, planowanie potrzeb materiałowych MRP, potencjał produkcyjny, kalkulacja kosztu jednostkowego, dystrybucja.
Trening czyni mistrza, dlatego zbiór zbudowano tak, by uczeń mógł kilkakrotnie wykonać zadania podobnego typu. Ostatni dział to utrwalenie umiejętności: zadania obejmują szerszy zakres materiału i mogą służyć do sprawdzenia wiedzy uczniów (w Klubie Nauczyciela podano rozwiązania).
Publikacja sprawdzi się jako pomoc na zajęciach w technikum i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych w zawodzie technik logistyk.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Zbiór zadań z logistyki cz.1 "
Grażyna Karpus - autor m.in.: