pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Podręczniki »
»
Wykonywanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno-budowlanych Część...
podręcznik:

Wykonywanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno-budowlanych Część 1 Podręcznik Kwalifikacja BD.29. Technik budownictwa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302173509
ISBN: 978-83-0217-350-9
Data: 2018-06-22
47.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wykonywanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno-budowlanych Część 1 Podręcznik Kwalifikacja BD.29. Technik budownictwa - Mirosław Kozłowski, Tadeusz Maj, Mirosława Popek - opis podręcznika:

W części 1 podręcznika do nauki zawodu technik budownictwa realizującego treści z zakresu kwalifikacji BD.29 (Wykonywanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno-budowlanych), który został opracowany zgodnie z nową podstawą programową z 2017 r., zaprezentowano wiedzę z zakresu wykonywania murowanych konstrukcji budowlanych oraz konstrukcji żelbetowych monolitycznych. W podręczniku szczegółowo omówiono takie zagadnienia, jak: rodzaje konstrukcji murowanych, przygotowanie zapraw murarskich, remonty i rozbiórki konstrukcji murowanych, rodzaje prętów zbrojeniowych oraz ich zastosowanie czy przygotowanie prętów, siatek i szkieletów zbrojeniowych.

Ponadto w publikacji wyjaśniono, w jaki wybierać materiały, narzędzia i sprzęt do wykonywania konstrukcji murowanych, a także do wykonywania form i deskowań oraz robót zbrojarskich i betoniarskich, oraz jak się sporządza mieszanki betonowe, układa w deskowaniu mieszankę betonową czy też kontroluje przygotowanie deskowań i form do ułożenia zbrojenia. Zamieszczone kolorowe rysunki i zdjęcia nie tylko uatrakcyjniają podręcznik, lecz także ułatwiają zrozumienie zawartych w nim treści. Na końcu rozdziałów i działów znajdują się pytania, dzięki czemu uczeń może sprawdzić swoje wiadomości. Podręcznik jest dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię techniczną stosowaną w zawodzie technik budownictwa. W podręczniku znajduje się wykaz najważniejszych terminów i pojęć technicznych w językach polskim, angielskim i niemieckim.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Wykonywanie i kontrolowanie robót konstrukcyjno-budowlanych Część..."
Mirosław Kozłowski, Tadeusz Maj, Mirosława Popek - autor m.in.:
Konstrukcje budowlane. Szkoła ponadgimnazjalna. - okładka podręcznika
Konstrukcje budowlane. Szkoła ponadgimnazjalna.... Mirosława Popek, Zbigniew Romik;
Testy i zadania praktyczne. Egzamin - okładka podręcznika
Testy i zadania praktyczne. Egzamin zawodowy.... Mirosław Kozłowski, Wojciech Wojtkowiak;
Produkty podobne:
Eksploatacja i programowanie urządzeń - okładka podręcznika
Eksploatacja i programowanie urządzeń i systemów... Piotr Goździaszek, Adrian Mikołajczak