pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Pracownia organizacji robót budowlanych Kwalifikacja B.33. Technik budownictwa

autor:

Tadeusz Maj

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 180 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788302167980
ISBN: 978-83-0216-798-0
Data: 2017-08-16
78.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Publikacja przeznaczona do praktycznego kształcenia w zawodzie technik budownictwa i opracowana z myślą o wykorzystaniu podczas zajęć w pracowniach. Obejmuje materiał z zakresu kwalifikacji B.33. Organizacja i kontrolowanie robót budowlanych.

Praktyczna nauka zawodu!
"Pracownia" pomaga opanować umiejętności związane z organizowaniem budowy, posługiwaniem się dokumentacją, dobieraniem sposobów zabezpieczania skarp oraz zabezpieczania i znakowania wykopów.

Przyszły technik budownictwa może sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą m.in. wykonywania murowanych ścian budynków, konstrukcji stropów czy dachów, a także utrwalić wiadomości na temat zasad organizowania i kontrolowania robót wykończeniowych, remontowo-budowlanych i rozbiórkowych, utrzymywania obiektów budowlanych oraz zarządzania nieruchomościami.

Idealna pomoc w przygotowaniach do egzaminu zawodowego. Dzięki kartom pracy z zadaniami praktycznymi można samodzielnie ocenić swoje umiejętności.

Podręcznik „Pracownia organizacji robót budowlanych Kwalifikacja B.33. Technik budownictwa” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 78.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.