pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Tworzenie przekazu reklamowego. Kwalifikacja A.27.1. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788302157158
ISBN: 978-83-0215-715-8
Data: 2017-09-01
49.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodzie technik organizacji reklamy. Realizuje treści z zakresu pierwszej części kwalifikacji A.27 (Organizacja i prowadzenie kampanii reklamowej).

Podręcznik omawia zagadnienia związane z określaniem celów przekazu reklamowego i dobieraniem narzędzi promocji oraz przedstawia w formie graficznej, tekstowej i tabelarycznej wiedzę na temat informacji reklamowych. Autorzy publikacji kładą duży nacisk na znaczenie mechanizmów wpływających na tworzenie reklamy. Pokazują, jak wykorzystywać programy komputerowe do gromadzenia i przetwarzania informacji oraz opracowywania treści do kampanii. Podkreślają także obowiązek stosowania przepisów prawa oraz przestrzegania zasad etyki zawodowej.

Wiele informacji ujęto w przejrzystych schematach i tabelach, aby pomóc uczniowi uporządkować wiedzę. W celu umożliwienia mu samodzielnej oceny znajomości tematyki reklamy wprowadzono pytania kontrolne dotyczące wszystkich poruszanych w książce zagadnień.

Podręcznik „Tworzenie przekazu reklamowego. Kwalifikacja A.27.1. Szkoły ponadgimnazjalne. Podręcznik do nauki zawodu technik organizacji reklamy” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 49.55 zł. Zapraszamy na zakupy!