pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Opowieść o angielskich czasach

autor:

Adam Urban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 170x235 mm
EAN: 9788366384637
ISBN: 978-83-66384-63-7
Data: 2021-07-08
36.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:


Przytłacza Cię liczba angielskich czasów? Chcesz używać ich poprawnie i swobodnie w codziennej komunikacji? Dzięki książce Opowieść o angielskich czasach odkryjesz, że tworzą one system powiązanych ze sobą reguł – a jego poznanie zapewni Ci językową pewność siebie!
Opowieść o angielskich czasach na poziomie A2-C2 przedstawia angielskie czasy jako logiczny i spójny system, rządzący się czterema aspektami. Gdy pojmiesz, co oznaczają poszczególne aspekty: simple, continuous, perfect i perfect continuous, nie będziesz mieć problemu z żadnym angielskim czasem.

Z książką Opowieść o angielskich czasach:
• zgłębisz teorię czasów angielskich, przedstawioną w rzeczowy sposób,
• zrozumiesz, czym są aspekty simple, continuous, perfect i perfect continuous,
• zapamiętasz, kiedy używać każdego z nich dzięki sugestywnym opisom,
• wykonasz ćwiczenia, które nauczą Cię intuicyjnie wybierać poprawne formy.

Książka powstała zarówno dla osób, które dopiero zaczynają naukę angielskiego, jak i dla tych, które znają większość czasów lub wszystkie z nich, ale nie zawsze udaje im się dobrać ten odpowiedni.

Systemowe spojrzenie na czasy angielskie pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ich zastosowania. Przekonaj się, co kryją w sobie aspekty czasowe i używaj angielskich czasów jak rodowity Anglik!

Podręcznik „Opowieść o angielskich czasach” - oprawa Miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 36.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.