pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski. Konwersacje dla średnio zaawansowanych. Poziom B1-B2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 272 s.
EAN: 9788366384811
ISBN: 978-83-66384-81-1
Data: 2022-04-01
44.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:


Mierzysz się z żywym językiem angielskim w codziennych sytuacjach Kiedy chcesz powiedzieć po angielsku coś bardziej zaawansowanego, brakuje Ci słów i milkniesz ze stresu A może chcesz swobodnie rozmawiać po angielsku ze znajomymi, ale nie wszystko rozumiesz i brak Ci pewności siebie
Dobrze wiesz, że w prawdziwych sytuacjach komunikacyjnych nie jest tak łatwo. Ludzie rozmawiają szybko, niewyraźnie i stosują skomplikowane konstrukcje. Brzmienie języka różni się w zależności od kraju, z którego pochodzi jego użytkownik.

Rozumiemy Twoje bolączki. Właśnie dlatego mówimy: nie poddawaj się i sięgnij po tę książkę! Znajdziesz w niej aż 120 przeróżnych konwersacji i scenek sytuacyjnych, dzięki którym udoskonalisz umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia na poziomie średnio zaawansowanym. W każdym rozdziale odkryjesz nowe zasoby słownictwa, gramatyki, praktyczne porady oraz ciekawostki językowe. Osłuchasz się z amerykańskim i angielskim akcentem oraz nauczysz się konstruować trudniejsze wypowiedzi.

Stań twarzą w twarz z osobą anglojęzyczną, pożegnaj niepotrzebny stres i włącz się w dyskusje na wymagające tematy. Ćwicz razem z nami!
Książka Angielski. Konwersacje dla średnio zaawansowanych to:
▪ 120 codziennych konwersacji i tematów dyskusji,
▪ ponad 1000 przydatnych słów, konstrukcji oraz zagadnień gramatycznych na poziomie średnio zaawansowanym,
▪ około 1500 pytań do tekstów wraz odpowiedziami,
▪ ponad 4 godziny nagrań w brytyjskiej i amerykańskiej odmianie języka angielskiego,
▪ praktyczny kurs angielskiego, dzięki któremu wzniesiesz swój angielski na wyższy poziom!
To wymarzona książka dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i wszystkich samouków, którzy chcą udoskonalić lub sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie B1-B2.

Podręcznik „Angielski. Konwersacje dla średnio zaawansowanych. Poziom B1-B2” - oprawa Miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 44.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.