pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski bez tajemnic. 100 pułapek językowych

autor:

Adam Urban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 196 s.
EAN: 9788366384828
ISBN: 978-83-6638-482-8
Data: 2022-10-13
31.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Niektóre angielskie słówka wydają Ci się tak podobne, że nie widzisz między nimi różnicy Mylisz during z while, suit ze suite, a who z whom
Poznaj Angielski bez tajemnic i pozbądź się podobnych rozterek!
Ta książka rozwiewa wątpliwości, jak stosować popularne angielskie wyrazy i konstrukcje o zbliżonych znaczeniach lub brzmieniu. Składa się ze 100 rozdziałów, a w każdym z nich znajdziesz omówienie jednego zagadnienia, które jest pułapką językową - zwłaszcza dla Polaków.

Książka zawiera:
- przydatne porady i zrozumiałe wskazówki, jakich nie znajdziesz w słownikach,
- praktyczne ćwiczenia do uzupełnienia - z kluczem,
- setki pobudzających wyobraźnię przykładów i ilustracji.

Dzięki klarownym wyjaśnieniom unikniesz często popełnianych błędów. Kłopotliwe słówka i zwroty opisane są codziennym językiem i z przymrużeniem oka. Pełno tu również ciekawostek i zabawnych ilustracji, więc lektura na pewno Cię nie znuży.

To niezbędne narzędzie wszystkich adeptów języka angielskiego: uczniów i studentów, osób przygotowujących się do matury i egzaminów językowych, a także tych, którzy posługują się nim na co dzień - w pracy czy w kontaktach osobistych.

ZGŁĘBIAJ TAJNIKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO I MÓW BEZBŁĘDNIE!

Podręcznik „Angielski bez tajemnic. 100 pułapek językowych” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 31.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.