pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski w tłumaczeniach. Czasy (+ CD mp3)

autor:

Adam Urban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 198 s.
Wymiar: 195x255 mm
EAN: 9788364211324
ISBN: 978-83-6421-132-4
Data: 2015-03-19
42.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

"Angielski w tłumaczeniach Czasy" to idealna książka dla tych, którzy w praktyczny i naturalny sposób chcą nauczyć się poprawnie mówić i myśleć po angielsku. Z pomocą tej książki poznasz mechanizm działania czasów angielskich, w efektywny sposób je przećwiczysz oraz szybko i skutecznie je przyswoisz. Ponadto dzięki nowej metodzie nauki sprawdzisz swoją wiedzę, dowiesz się, gdzie popełniasz błędy i szybko je wyeliminujesz, zyskując tym samym swobodę w umiejętności mówienia.

Książka podzielona jest na trzy części: czasy teraźniejsze, przeszłe i przyszłe. W każdej znajdziesz rozdziały dotyczące poszczególnych czasów. Każdy rozdział to zbiór zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedziami i praktycznymi wskazówkami dotyczącymi użycia, oraz ćwiczenia uzupełniające. Dodatkowo w każdej części znajdziesz powtórkę.

Kurs audio na płycie CD (mp3) pozwoli Ci ćwiczyć rozumienie ze słuchu, wymowę i umiejętność mówienia w każdej wolnej chwili.

Książka ta to idealne narzędzie dla osób, którym czasy angielskie sprawiają trudność. Skorzystają z niej maturzyści, osoby przygotowujące się do egzaminów, jak również Ci, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę dotyczącą czasów angielskich i sprawdzić swoje umiejętności.

Podręcznik „Angielski w tłumaczeniach. Czasy (+ CD mp3)” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 42.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.