pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Opowieść o angielskich czasach

autor:

Adam Urban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 286 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788364211539
ISBN: 978-83-6421-153-9
Data: 2016-10-11
34.34 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

"Opowieść o angielskich czasach" to logiczne i przystępne przedstawienie czasów angielskich z innej perspektywy - tzw. aspektów czasowych. Poznaj nowy sposób rozumowania czasów i naucz się używać ich poprawnie i intuicyjnie.

Forma opowiadania pozwoli Ci w przyjemny sposób poznać i opanować zasady, a zbiór ćwiczeń wraz z odpowiedziami usystematyzują oraz sprawdzą Twoją wiedzę.

Publikacja przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie: od podstawowego do zaawansowanego. Z korzyścią mogą jej używać uczniowie szkół średnich przygotowujący się do matury, studenci filologii angielskiej oraz osoby, które samodzielnie uczą się języka. Powodem uniwersalizmu tej książki jest jej inne - od powszechnie stosowanego - podejście do angielskich czasów: podejście systemowe, w którym wszystkie czasy są wynikiem działania kilku stale powtarzających się mechanizmów tzw. aspektów czasowych.

Sprawdź sam, a przekonasz się, że czasy angielskie można w logiczny sposób zrozumieć i sprawnie się nimi posługiwać. Dzięki tej książce nauczysz się trafnie i intuicyjnie dobierać odpowiednie formy, a także skutecznie sprawdzisz swoje umiejętności.

Podręcznik „Opowieść o angielskich czasach” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 34.34 zł. Zapraszamy na zakupy!