pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Kwalifikacja INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych cz. 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788328360075
ISBN: 978-83-2836-007-5
Data: 2019-10-08
56.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Informatycy i programiści należą aktualnie do najbardziej poszukiwanych specjalistów. Dlatego tytuł, który uzyskuje się po szkole średniej, nie stanowi jedynie świadectwa ukończenia pewnego etapu edukacji. Technik informatyk oraz technik programista to zawody o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tych kierunków kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy chętnie inwestują w ich szkolenia, by mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje. Jedną z najbardziej pożądanych umiejętności jest projektowanie i tworzenie baz danych, stron WWW oraz aplikacji internetowych.
Kwalifikacja INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych. Część 2. Projektowanie i administrowanie bazami danych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista opiera się na nowej podstawie programowej, obowiązującej od 1 września 2019 roku. Omówiono tu zagadnienia teoretyczne z zakresu projektowania i tworzenia baz danych oraz administrowania nimi. W ramach praktyki zaproponowano liczne zadania i ćwiczenia, które ułatwią nabywanie potrzebnych umiejętności i ugruntowanie zdobytej wiedzy.

Podręcznik „Kwalifikacja INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych cz. 2” - oprawa miękka - Wydawca: Helion. Cena 56.58 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.