pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Kwalifikacja INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych cz.1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788328360068
ISBN: 978-83-2836-006-8
Data: 2019-09-18
66.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Informatycy i programiści należą aktualnie do najbardziej poszukiwanych specjalistów. Dlatego tytuł, który uzyskuje się po szkole średniej, nie stanowi jedynie świadectwa ukończenia pewnego etapu edukacji. Technik informatyk oraz technik programista to zawody o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tych kierunków kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy chętnie inwestują w ich szkolenia, by mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje. Jedną z najbardziej pożądanych umiejętności jest projektowanie i tworzenie stron WWW, baz danych oraz aplikacji internetowych.
Kwalifikacja INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych. Część 1. Projektowanie stron internetowych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista został opracowany zgodnie z nową podstawą programową, obowiązującą od 1 września 2019 roku. Omówiono w nim zagadnienia teoretyczne z zakresu projektowania i tworzenia stron internetowych. W ramach praktyki zaproponowano liczne zadania i ćwiczenia, które ułatwią nabywanie potrzebnych umiejętności i ugruntowanie zdobytej wiedzy. W podręczniku ujęto wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z tworzeniem stron internetowych:
praca z językiem HTML5
posługiwanie się kaskadowymi arkuszami stylów (CSS3)
kreowanie i modyfikowanie warstwy graficznej strony WWW
tworzenie animacji
dodawanie dźwięków i materiałów wideo do strony WWW
operowanie w systemach zarządzania treścią CMS (na przykładzie Word Pressa i Joomla!)
testowanie i publikowanie strony
Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista to charakteryzujący się wysoką jakością kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.

Podręcznik „Kwalifikacja INF.03. Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych cz.1” - oprawa miękka - Wydawca: Helion. Cena 66.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.