pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Kwalifikacja INF.02. Administracja i eksploatacja

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 235x165 mm
EAN: 9788328359024
ISBN: 978-83-2835-902-4
Data: 2021-03-05
52.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Informatycy i programiści należą obecnie do najbardziej poszukiwanych specjalistów. Dlatego tytuł, który uzyskuje się w szkole średniej, nie stanowi jedynie świadectwa ukończenia pewnego etapu edukacji. Technik informatyk to zawód o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tego kierunku kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy chętnie inwestują w ich szkolenia, by mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje. Jednym ze szczególnie interesujących i aktualnych zagadnień jest wdrażanie sieciowych systemów operacyjnych i zarządzanie nimi.
Treści, które zawiera Kwalifikacja INF.02. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych. Część 4. Sieciowe systemy operacyjne. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk, są zgodne z podstawą programową obowiązującą od 1 września 2019 roku, co oznacza, że każdy uczeń powinien je znać, rozumieć i potrafić z nich korzystać. Ich znajomość będzie mu niezbędna nie tylko na aktualnym etapie nauki przedmiotu, lecz także w trakcie dalszej edukacji. Dla ułatwienia teorię zawartą w podręczniku zilustrowano zrzutami ekranu i czytelnymi grafikami oraz uzupełniono licznymi przykładami praktycznymi.

Podręcznik „Kwalifikacja INF.02. Administracja i eksploatacja” - oprawa miękka - Wydawca: Helion. Cena 52.64 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.